2011/07/24

my own WEBSITE! - www.denisatkacikova.czI'm so excited, my own websides which gave me my b-friend to my b-day are finally finished!
please visit www.denisatkacikova.cz and tell what U thing about it :) really, feel free to tell my anything feelings, notes and ideas about it or ideas what to improve, I'll be really glad! thanks ♥.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jsem nadšená, moje vlastní webové stránky, které jsem dostala od přítele k narozeninám, konečně plně fungují! navštivte prosím www.denisatkacikova.cz a povězte mi, co si o nich myslíte! opravdu, nebojte se mi říci cokoli, co vás napadne, jakékoli pocity, poznámky a připomínky, co vylepšit, budu vám moc vděčná! děkuju ♥.


6 komentářů:

 1. Nice work. I am pleasantly surprised at how easily and pretty done the web.

  Pěkná práce. Jsem příjemně překvapen, jak jednoduše a šikovně je web udělaný.

  OdpovědětVymazat
 2. mně se to líbí, je to nadčasové, jednoduché a přehledené!

  a tvoje fotografie??? jsem okouzlená a nadšená!!!

  OdpovědětVymazat
 3. děkuju vám moc :)!

  Iv, třeba se taky domluvíme na nějaké focení :) (ale musíš mít se mnou trpělivost.. měly už jsme na to kafe zajít dávno, ale teď jsem zas nemocná.. ale brzy se ti zase ozvu!)

  OdpovědětVymazat
 4. Mě se tvé stránky opravdu moc líbí jsou jednoduché a elegantní :)

  PS: Budu moc rada, jestli budes followovat:) www.vanillabrunette.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. je to skvělý :) a ty jsi ;)
  měla bys zase fotit někoho. jsi vážně dobrá.

  OdpovědětVymazat
 6. páči sa mi čistota a jednoduchosť, presne takéto weby môžem, možno tie fotky by som usporiadala nejako inak, ale nie som webdizajnér :) každopádne tvoje fotky majú niečo do seba, držím palce v ďalšej tvorbe :)

  OdpovědětVymazat

thanks a lot for your time and lovely words, I really appreciate it ♥